Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
100

Laenusumma 100
+ intress ja teenustasud 32.19

kokku tagastada 132.19
tagasimakse aeg 29. detsember 2011

Laenud

Laen aitab olukorras, kui on vaja kiirelt ja mugavalt finantseerida väikesi väljaminekuid. Olgu selleks igapäevase rahavajaduse katmine enne palgapäeva või ootamatu kulutus nagu kodumasina ost, hambaravi, korteriremont, autoparandus vms.

Kiirlaenud.ee pakub võimalust taotleda laenu 100 euro kaupa kuni kuuks ajaks. Maksimaalselt saab laenu 800 € ulatuses. Vastavalt antud limiidile saab esitada ka mitu laenutaotlust.
Enne laenu taotlemist mõtle rahulikult järele, kas oled oma otsuses kindel ja kas suudaksid võetud laenu tagasi maksta.

Taotlemiseks on vaja registreeruda Kiirlaenud.ee internetikeskkonna kasutajaks. Esmakordse laenu puhul lepib Kiirlaenud OÜ kliendihaldur kokku isikutuvastuse, mida saab teha passi või ID-kaardi alusel Eesti Posti kontoris või Kiirlaenud.ee peakontoris Tallinnas aadressil Pronksi 19.
Hilisemate laenude taotlemisel ei ole isikutuvastus enam vajalik.

Laenu väljastamisel järgitakse vastutustundliku laenamise põhimõtteid, tegevus on läbipaistev ning lähtub õigusaktidest.

Taotletud laenusumma saab isiklikule arvelduskontole või soovi korral ka sularahas. Sularaha eeliseks on see, et laenamisest ei jää jälge pangakontole ning seega ei mõjuta laen kliendi krediidivõimekust pankade silmis. Kes soovib laenu sularahas, saab laenusumma kätte Eesti Posti kontorist.

Laenuteenus on paindlik, käsitledes igat sadat eurot eraldi laenuna. See tähendab, et näiteks 300 euro laenamisel saab selle soovi korral tagasi maksta kolmes osas 100 euro kaupa. Tagasimakseprobleemide korral on alati võimalik laenutähtaega pikendada 5, 10 ja 30 päeva võrra.

Laenu tasumisel on võimalik teha erandkokkuleppeid ja maksegraafikuid klienditeeninduse numbril 56 999 215 või e-posti info@kiirlaenud.ee.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Kiirlaenud.ee klienditeenindusega numbril 56 999 215.

Loe rohkem infot kiirlaenu kohta ning erinevate väikelaenu võimaluste kohta.


BB Finance OÜ Tel. +372 56 999 215 Pronksi 19 Tallinn 10124 Reg. nr 11928596
BB Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. BB Finance väikelaen sobib kiirete ning lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel antakse nõue täitmiseks inkassofirmale,
millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Edaspidised laenu nõudekulud laenu tagastamise eest tasub laenuvõtja. Laenu tasumata jätmisel võib olla edaspidine laenutaotlemine raskendatud nii BB Finance OÜ-st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee,
100 euro laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressiga 45,5% aastas on krediidi kulukuse määr 56,3% aastas, tagasimaksete summa 103,74 eurot ning makstav kogusumma 103,74 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega.
Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (postiaadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, telefon 6201 700, nõuandetelefon 1330, faks 6201 701, e-post info@tarbijakaitseamet.ee, koduleht www.tarbijakaitseamet.ee).