Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
100

Laenusumma 100
+ intress ja teenustasud 32.19

kokku tagastada 132.19
tagasimakse aeg 29. detsember 2011

Kiirlaen

Kiirlaen on lihtne, mugav ja paindlik väikelaen, mis on mõeldud väikeste väljaminekute finantseerimiseks. Näiteks aitab kiirlaen katta kiireloomulisi rahavajadusi enne palgapäeva.

Kiirlaenud.ee pakub võimalust taotleda laenu 100 euro kaupa kuni kuuks ajaks. Maksimaalne laenusumma on 800 €. Vastavalt antud limiidile saab esitada ka mitu kiirlaenutaotlust.

Enne kiirlaenu taotlemist mõtle rahulikult järele, kas oled oma otsuses kindel ja suudaksid võetud laenu tagasi maksta.

Kiirlaenu taotlemiseks on vaja registreeruda Kiirlaenud.ee internetikeskkonna kasutajaks. 

Esmakordse kiirlaenu puhul lepib Kiirlaenud.ee kliendihaldur kokku isikutuvastuse, mida saab teha passi või ID-kaardi alusel Eesti Posti kontoris või Kiirlaenud.ee peakontoris Tallinnas aadressil Pronksi 19. Hilisemate kiirlaenude taotlemisel ei ole isikutuvastus enam vajalik.
Kiirlaenu väljastamisel järgitakse vastutustundliku laenamise põhimõtteid, tegevus on läbipaistev ning lähtub õigusaktidest.

Soovitud summas taotletud kiirlaen laekub isiklikule arvelduskontole.

Kiirlaenuteenus on paindlik, käsitledes igat sadat eurot eraldi laenuna. See tähendab, et näiteks 300 euro laenamisel saab selle soovi korral tagasi maksta kolmes osas 100 euro kaupa.
Kiirlaenu saab tagastada või pikendada saadetud arve alusel läbi oma internetipanga. Kiirlaenu tagasimakseprobleemide korral on alati võimalik laenutähtaega pikendada 5, 10 ja 30 päeva võrra.


Kiirlaenu tasumisel on võimalik teha erandkokkuleppeid klienditeeninduse numbril 56 854 504 või e-posti krediidihaldus@kiirlaenud.ee


Küsimuste tekkimisel võtke palun kindlasti ühendust Kiirlaenud.ee klienditeenindusega numbril 56 999 215.


BB Finance OÜ Tel. +372 56 999 215 Pronksi 19 Tallinn 10124 Reg. nr 11928596
BB Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. BB Finance väikelaen sobib kiirete ning lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel antakse nõue täitmiseks inkassofirmale,
millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Edaspidised laenu nõudekulud laenu tagastamise eest tasub laenuvõtja. Laenu tasumata jätmisel võib olla edaspidine laenutaotlemine raskendatud nii BB Finance OÜ-st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee,
100 euro laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressiga 45,5% aastas on krediidi kulukuse määr 56,3% aastas, tagasimaksete summa 103,74 eurot ning makstav kogusumma 103,74 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega.
Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (postiaadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, telefon 6201 700, nõuandetelefon 1330, faks 6201 701, e-post info@tarbijakaitseamet.ee, koduleht www.tarbijakaitseamet.ee).